| Όνομα προϊόντος | Βάρη από χυτοσίδηρο M1 |
|---|---|
| Πυκνότητα | 6.8-7.0g/cm3 |
| Ονομαστική αξία | 1000 κιλά |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Ξύλιμο κουτί |
| Τύπος οθόνης | LCD (λευκό φωτεινό φως) |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 220g |
| Ακριβότητα | 0,0001 γρ |
| Μονάδες | Γ, Οζ, CT, Lb. |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια οθόνη LCD 25 mm με φως πίσω |
| Υλικό πλατφόρμας | ειδικό αλουμίνιο |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρονικό Αναλυτικό Ισοζύγιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 γραμμάρια |
| Ακριβότητα | 0,0001 γρ |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Τύπος | ηλεκτρονική ισορροπία ακριβείας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 15-20 ημερών |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 1500g |
| Ακριβότητα | 0.1 γραμμάρια |
| Μονάδες | Γ, Οζ, CT, Lb. |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |