| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Ολοκληρωμένο σφάλμα (%F.S) | ±0,03/±0.02 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ±1.0 %RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Παραγωγή | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακρίβεια | C3 |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Φορτίο φορτίου |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ±1.0 %RO |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |