| name | low profile floor scales |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Ζυγός 1000kg ζυγός 1 τόνου ζυγός δαπέδου ζυγός 2 τόνων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός τροχού |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία | ζυγοί |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Τύπος | κλίμακα πατωμάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα ράβδων |
| Ονομασία | Λογικές κλίμακες τραπέζι με λαβή |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Υλικό από χάλυβα άνθρακα με κάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | Καλώδιο κυψέλης φόρτωσης |
| Τύπος οθόνης | T7+E,A12E ή προαιρετικά |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |