| Τύπος | Κλίμακα αξόνων, μαξιλάρι αργιλίου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος επίδειξης | LCD Ή ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120%FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστική κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Υπηρεσία | OEM και ODM |
| Σχήμα | AS002 ((2 τεμάχια) Μεταφορτωτή κλίμακα τροχού |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός τροχού |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάσεις ζύγισης οχημάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο ανά τροχό | 500 kg/1000 kg/1500 kg |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0°50°C |
| Συλλέκτες | 3 x 1,5 V Αλκαλική μπαταρία τύπου AAA επαναφορτιζόμενη (προαιρετική) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | κουτί / κιβώτιο από αλουμίνιο |