| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 τόνους |
| Ακριβότητα | 2kg~5kg |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |