| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Όνομα προϊόντων | M1 βάρος ισορροπίας κατηγορίας, βάρος, βάρος χυτοσιδήρου βάρους κλίμακας, βάρος δοκιμής για το γεραν |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Συσκευασία | πλαστική τσάντα, κουτί από χαρτόνι, κιβώτιο κοντραπλακέ, παλέτα κοντραπλακέ |
| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |
| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | Δαχτυλίδι |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδι |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | βάρη δοκιμής για ζυγαριά |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τάξη | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Πυκνότητα | 70,9-7,96 kg/dm3 |
| Μαγνητική ευαισθησία | <0> |