| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρονικό Αναλυτικό Ισοζύγιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 γραμμάρια |
| Ακριβότητα | 0,0001 γρ |
| Τύπος | ζύγιση εργαστηρίου |
|---|---|
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 110-250V |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη |
| Αισθητήρας | Μετρητής τάσης υψηλής ακρίβειας s |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 100g |
| Ακριβότητα | 0.1mg |
| Μονάδες | Γ, Οζ, CT, Lb. |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Τύπος | Ισορροπία ακρίβειας,Ισορροπία εργαστηρίου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 γραμμάρια |
| Ακριβότητα | 1mg |