| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | υδατοασφαλής ψηφιακή κλίμακα |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 15kg/10g |
| Ονομασία | ψηφιακός ζυγός |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τηγάνι ανοξείδωτου |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240v AC ή DC |
| Ονομασία | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 3 κιλά,7.5kg, 15kg, 30kg |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | υδατοασφαλής ψηφιακή κλίμακα |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Δυναμικότητα | 15kg/10g |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC/DC |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | ψηφιακός ζυγός |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τηγάνι ανοξείδωτου |
| Τύπος οθόνης | Πράσινο LED/LCD/κόκκινο LED |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |